İnanılmaz güç: Yeni iPhone 13’ün Azerbaycan’da piyasaya sürülmesi hakkında bilmek istediğiniz her şey

Mobil Dünyası
14 Eylül'de dünyanın dört bir yanındaki Apple hayranları yeni iPhone 13'ün tanıtımını izledi. Eserin resmi satışı 15 Ekim'de Azerbaycan'da ...

14 Eylül’de dünyanın dört bir yanındaki Apple hayranları yeni iPhone 13’ün tanıtımını izledi. Eserin resmi satışı 15 Ekim’de Azerbaycan’da başlayacak!

Gerçek Apple hayranlarına Apple’ın resmi ortaklarının resmi satışlarının ne olduğunu açıklamaya gerek yok. iPhone 13’ünüz için ülkü kullanıcı tecrübesi, kaliteli takviye ve garanti almak istiyorsanız, 2 hafta içinde şu fırsatı elde edeceksiniz: Yeni iPhone 13, 15 Ekim’de Azerbaycan’da satışa çıkacak. Uzun vakittir beklenen ve klasik olarak kıt olması beklenen bu aygıtlar için erken sipariş bugün açıldı.

Tüm dünyanın en güçlüsü

iPhone 13 serisi, tüm iPhone aygıtları ortasında her açıdan en yenilikçi eserdir. İki kameranın ihtilal niteliğindeki yeni diyagonal yerleşiminden ve üstün sağlam bir ekrandan çok süratli bir A15 çipine ve inanılmaz derecede güçlü bir pile kadar, iPhone 13 serisi her türlü dijital zorluğun üstesinden eşi görülmemiş bir kalite ve verimlilik seviyesinde geldi.

iPhone 13’ün yeni özelliklerinin ve yeteneklerinin her birine daha yakından bakalım:

Fotoğrafta bir sıçrama

iPhone 13 için, yeni bir sisteme sahip en kusursuz iki kameralı sistem geliştirildi – lensler artık çapraz olarak çevrildi. Yeni geniş açılı kamera, paraziti azaltmak için yüzde 47 daha fazla ışık yakalayabilir, bu nedenle bilhassa parlak ve gerçek imgeler elde edilir. Daha evvel sadece iPhone 12 Pro Max’te bulunan ve öteki hiçbir akıllı telefonda bulunmayan eşsiz Sensör kaydırmalı OIS optik sabitleme teknolojisi, imgeleri sabitleyerek ülkü hale getirir.

Hepsi bu değil. Yeni özel dizaynlı geniş açılı kamera, karanlık alanlarda imgeleri daha yüksek çözünürlükle ve görüntüleri daha az parazitle çeker.

Smart HDR 4, karmaşık şartlarda bile fotoğraftaki her obje için daha düzgün renk, kontrast ve aydınlatma sağlar ve imgeleri daha gerçekçi hale getirir.

Film seviyesinde videolar

iPhone 13, hem ana hem de ön kamerada Dolby Vision HDR ile yeni bir Sinema Efekti moduna sahip. Bununla, hoş bir derinlik efekti ve otomatik odak değişikliği ile görüntü çekmek mümkündür, böylelikle herkes sinema üzere görünecek bir görüntü çekebilecektir. iPhone 13, çekimden sonra bile görüntüdeki sertliğin derinlik efektini düzenlemenize müsaade veren tek akıllı telefon.

Güzel ve sağlam tasarım

iPhone 13, dahili ve harici olarak tekrar tasarlandı. 6.1 inçlik ekran, özel bir iPhone ve rastgele bir akıllı telefonun camından daha sert bir seramik ekran ile donatılmıştır; Alüminyum çerçeve, iPhone 13 ve iPhone 13 küçük’e zarafet katıyor. Yeni amiral gemisi, kendi alanında en yüksek IP68 3 su geçirmezlik derecesine sahip.

Geliştirilmiş Muhteşem Retina XDR OLED ekranlar, inanılmaz kontrast ve siyah tonların yanlışsız iletimini sağlar. Gün ışığında, Üstün Retina XDR OLED ekran yüzde 28 daha parlak fakat enerjiyi daha verimli kullanıyor.

Son derece yüksek verimlilik

A15 Bionic işlemcinin performansı, öteki akıllı telefonlardan yüzde 50’ye kadar daha güçlü ve bu da iPhone 13’e daha yüksek performans ve daha yüksek güç verimliliği sağlıyor.

Yeni grafik işlemcisi rakiplerine nazaran yüzde 30’a kadar daha süratli çalışıyor ve ağır grafikli oyunlarda daha gerçekçi görsel efektler ve ışık efektleri sağlıyor.

Avtonom iş vaktinin artırılması

iPhone 13’ün pil ömrü boyunca, daha güçlü pil ve optimize edilmiş güç tüketimi sayesinde A15 Bionic çip kıymetli ölçüde artırıldı. iPhone 13, inanılmaz pil ömrü sağlar – iPhone 12’den günde 2,5 saate kadar daha fazla.

iPhone 13 5 kusursuz renkte mevcuttur: pembe, mavi, “karanlık gece”, “parlak yıldız” ve (ÜRÜN) KIRMIZI. Bellek kapasitesi 64, 128 ve 256 GB’dir.

iPhone 13 ve iPhone 13 küçük, 128 GB, 256 GB, 512 GB olmak üzere üç bellek seçeneğine sahipken, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max, 1 TB belleğe sahip birinci iPhone aygıtları olacak.

Sizin için iPhone 13’ün Azerbaycan’daki resmi satış ortaklarından erken sipariş adreslerini topladık: Alma Store, Kontakt Home, Irshad, Baku Electronics, MyShops, Azercell.

Rate article