Evde Para Kazanmak İçin Yeni Fikirler

İlginç

Özellikle ev hanımları, öğrenciler, çalışanlardan ek iş yapmak isteyenler ve emekliler evde oturduğu yerden para kazanmak ister. Günümüzde evde çalışarak gelir elde etmek oldukça yaygın olan bir yöntemdir. 

Sizler de evde para kazanmak için birbirinden güzel iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Evden para kazanacağınız çok sayıda iş bulunur. Ancak bu işler arasından iyi bir seçim yapmanız gerekir.  Sizler de evde para kazanmak için en etkili yöntemi seçerek evinizden ek gelir elde etmeye başlayabilir ve evinize yeni bir gelir kapısı aralayabilirsiniz.

Printful Hizmeti

Printful baskı hizmeti yürüten bir sitedir. Sitede yer alan baskıya hazır çok sayıda kıyafete erişebilirsiniz. Sizin tasarladığınız bir logoyu ya da tasarımı istediğiniz ürün üzerine basabilirsiniz. Bu alanda en çok t-shirt tasarımları popülerdir. Site baskısı yapılan tasarım ürünlerini istediğiniz yere kargo yoluyla ulaştırıyor. Sizlerin bu işten para kazanmanızı sağlayacak yöntem ise Amerika gibi büyük ülkelerde tasarladığınız ürünleri satabilme şansınızdır. Sizler de evinizden kendi tasarımlarınızı dünyanın her yerine kolayca pazarlayabilirsiniz.

Alışveriş Arbitrajı Yapma

Arbitraj, uygun fiyata alınan ürünün başka platformlarda daha yüksek fiyata satılmasıdır. Ülkemizde bu işten para kazanan çok sayıda insan var. Ancak bu işi profesyonel olarak yapanlar oldukça az sayıda. Dünyada Hintliler tarafından yoğun olarak yapılan bu işi sizler de yapabilirsiniz. Özellikle Aliexpress gibi siteler üzerinden uygun fiyata ürün alarak farklı sitelerde ya da çevrenizde bu ürünleri yüksek fiyata satabilirsiniz. Hintliler bu işten yüksek tutarlarda para kazanırlar.

Whatsapp Para Kazanma

Evden para kazanma yöntemleri arasında yer alan Whatsapp dünya genelinde 1.6 milyar insanın kullandığı uygulamadır. Sizler de bu uygulama üzerinden kolayca para kazanabilirsiniz. Burada para kazanacağınız yöntemi kendini belirlemelisiniz. Yoksa direkt olarak bu site üzerinden para kazanmanıza yol açacak bir yöntem bulunmuyor.

Medium

Blog sitesi açma yöntemi size biraz emek gerektiren bir olay gibi gelebilir. Sizler de blog gibi işlerden para kazanırken sabırlı olmanız gerekir. Blog sayfanızın arama motorlarında üst sıralara çıkması 6 ayı bulabilir. Ancak Medium üzerinden paylaştığınız yazılar Google üzerinde daha kısa sürede üst sıralara çıkabilir. Yazılarınız okuyucular tarafından beğenildiğinde alkış simgesi ile destek verirler. Bu iş için okuyucular para ödemez. Ancak aldığınız alkış kadar Medium uygulaması size para öder. Sizlerin yazdığı yazıların bir sınırı yok. İstediğiniz konuda yazı yazmakta özgürsünüz.

Drop Shipping

Bu iş çok sayıda insan tarafından eBay üzerinden yürütülür. Drop shipping satıcılar ürünlerini stoklamadan satışa sunar. Satıcı sistemde alıcıya ulaşır ve ürünün postalanacağı adresi ve ürün bedelini müşteriden alır.  Daha sonra ücreti ve adresi tedarikçiye verir. satıcının birim kazancı ürünü satın aldığı fiyat ile sattığı fiyat arasındaki fark olur. Tedarikçiden alınan ürünler konusunda katalog ve broşür de edinebilirsiniz.

Ütü Yapmak

Sizler de evde televizyon izlerken ya da çocuklarınız uyurken ütü işi yapabilirsiniz. iyi bir ütünüz varsa, askılara ve ütü kolasına sahipseniz müşterilerden ütülenecek kıyafetler alabilirsiniz. Bu kıyafetlerden sizler de para kazanabilirsiniz. Ancak kıyafetleri belirlediğiniz zamanda teslim etmeniz gerekiyor. Bu iş için internet üzerinden kolayca müşteri bulabilirsiniz.

Online Anket Doldurma

Sizler de anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Anket doldurmak az miktarda para kazandırsa da uzun vadede sizlere iyi bir gelir elde ettireceklerdir. Ayrıca buradan paraya ek olarak hediye kuponları da kazanabiliyorsunuz. Sizler de bu hizmeti veren sitelere üye olarak size uygun anketleri doldurarak evden gelir elde edebilirsiniz.

Rate article