En Karlı İş Fikirleri 2020

İlginç

2020 yılında en karlı iş fikirleri hangileri? 

Günümüzde insanlar az sermaye ile çok para kazanacakları iş fikirlerine yoğun ilgi gösteriyor. Küçük bir sermaye yatırarak sıkı bir çalışmayla yüksek tutarlar kazanabileceğiniz çok sayıda iş fikri var. Bu fikirleri inceleyerek sizler de size en uygun işe yatırım yapabilirsiniz. Üstelik bu işlerin birçoğu kolayca öğrenip yapabileceğiniz işlerdir.

Korku Evi Açmak

Birkaç yıl önce büyük şehirlerde korku evi açmak oldukça popüler hale gelmişti. Ancak son yıllarda küçük şehirlerde de bu alanda yatırım yapan girişimci sayısı arttı. Gençler bu tarz korku evlerini yoğun olarak tercih ediyorlar. Korku evini korku, gerilim, polisiye ve zeka oyunları gibi farklı temalarda kurulabilir. Kurgusu başarılı bir korku evi küçük bir şehirde kolayca yayılabilir. Böylece kısa sürede iyi bir müşteri kitlesi elde edebilirsiniz. Üstelik ortalama bir maliyetle bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz. Etrafınızda rakip yoksa kolayca para kazanır hale gelebilirsiniz.

Yarasa Gübresi Satışı

Dış ülkelerde oldukça popüler olan bu yöntem son birkaç yıldır ülkemizde de popüler hale gelmeye başladı. Ülkemizde bu işe giren yatırımcı ve üreticiler oldukça olumlu sonuçlar paylaşıyor. Tamamıyla doğal olan yarasa gübresi, ürünlerde %50 ile %120 arasında bir verimlilik artışı sunuyor. Ülkemizde mağara sayısı fazla olduğu için yarasa gübresi rezervi de fazladır. Sizler de gerekli izinleri aldıktan sonra mağara kiralayarak gübreleri ham ya da işlenmiş olarak satışa sunabilirsiniz.

Teraryum ve Minyatür Bahçe Yapımı

Teraryum ya da minyatür bahçeler son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu bahçeler küçük, şirin ve yapımı gayet kolaydır. İyi bir pazarlama ağı kurarsanız ve yaratıcılığınız da varsa çok çeşitli minyatür bahçeleri yaparak büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu iş biraz emek gerektiren bir iştir. Böylece çok az yatırımla emeğinizden sonra iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Çay Ocağı İşletmek

Ülkemizde oldukça popüler olan ve uzun yıllardır az sermaye ile kurulacak işler arasında olan çay ocağı işletmek, size her zaman para kazandırır. Küçük bir dükkanda, güleryüzlü bir hizmet ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Çay ocağınızın konseptine göre müşterileri tutmayı başarabilirseniz iyi paralar kazanabilirsiniz.

Çikolata Dükkanı Açmak

Çikolata her yaştan insanın sevdiği bir lezzettir. Ayrıca çikolata tüketiminin sağlıklı olduğu da bir gerçektir. Bu yüzden çocuğunuza, arkadaşınıza ve sevgilinize alınacak en güzel hediyeler arasında çikolatalar da bulunur. Küçük bir girişim ile elle tutulur bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak dükkanınızın yerini iyi seçmeli ve yaya trafiği olan bir bölgede dükkanınızı seçmelisiniz.

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Ülkemizde hediyelik eşya dediğinizde aklınıza çok uygun fiyata satış yapan işletmeler gelir. Ancak bu tamamen yanlış bir görüştür. Müşterilere kendini özel hissettirecek, nadir bulunacak ürünleri satarsanız az sermaye ile güzel bir para kazanabilirsiniz. Bu işte kaliteli tedarikçilerle çalışırsanız tercih edilebilirsiniz.

Bijuteri Dükkanı Açmak

Aksesuar ve bijuteri ürünleri dükkanı açarsanız en karlı işlerden birini yaparsınız. Bu alanlarda büyük markalar etkin olamaz. Çünkü insanların bulabileceği binlerce tasarım vardır. Her keseye ve her insana uygun bijuteri malzemeleri satışı yapabilirsiniz. Kendiniz de bir şeyler üretebilirseniz çok yüksek kar oranlarıyla satış yapabilirsiniz.

Telefon Aksesuarı Satmak

Cep telefonu hayatımızın tam merkezine girdi. Artık her yaştan insan cep telefonu kullanıyor. Cep telefonu aksesuarları yüksek talep görüyor. Tüketiciler tüm aradığını bir dükkanda bulursa güzel paralar kazanabilirsiniz. Çünkü tüm cep aksesuarları satan dükkan sayısı oldukça azdır. İyi bir kar oranıyla para kazanabileceğiniz bir iş koludur.

Rate article