Bir Kızın Senden Hoşlandığını Gösteren İşaretler

İlginç

Bir kız bir ilişkiye başlamak için duyguları hakkında konuşmak istemiyorsa, o zaman gerçekten ne hissettiğini tahmin etmek zordur. Birisiyle tanışmak veya kızınızı bir yere davet etmek son derece stresli olabilir. Neyse ki, kızlar ilgilendikleri erkeklere belirli işaretler vermek için beden dilini kullanırlar. 

Bir kıza nasıl yaklaşacağını öğrendikten, sevdiği belirtileri bilerek, kızın kalbini fethedebilirsiniz:

Saçlarına dokunuyor. Hala saldırgan olarak kabul edilen çok yaygın bir işaret, eğer bir kız sürekli olarak saçlarına dokunursa, size bir gülümseme verecektir. Bu doğru. Kızlar sevdikleri erkeklerle konuşurken ve aynı zamanda saçlarını rastgele kıvırırken veya elleriyle karıştırırken daha çekici olurlar.

Önce konuşmaya başlar. Çok az kadın bir yabancıya yaklaşır. Eğer yaparsa, ya çok iletişimsel olduğu ya da sizinle ilgilendiği anlamına gelir. Bir kadın size “Seni bir yerlerde gördüm” ifadesiyle yaklaşırsa, bu yakınlık için iyi bir işarettir. Evet veya hayır şeklinde açık uçlu sorular soruyorsa, bu zaten sizinle konuşmak istediğinin bir işaretidir. Buradaki altın kural, herhangi bir kadın, herhangi bir nedenle size yaklaştığında bunu ilgilendiği için ettiğinden emin olun (ego için iyidir) ve rahatsız edici ve gülerek sohbete devam edin.. Bu esneklik de sizin için geçer ve sizi görme ihtiyacını hisseder (burada zaten Facebook hesabınız devreye girer!..).

Söylediğin her kelimeyi dinliyor. Kızlar hem fiziksel, hem de duygusal düzeyde iletişim kurmayı severler. Bu yüzden size kişisel sorular sormaya devam ederse ve söylediğiniz her şeye gerçekten dikkat ediyorsa, sizi daha iyi tanımakla gerçekten ilgilendiğinden emin olabilirsiniz.

Göz teması yaratır. Güçlü bir göz teması, bir kızın sizi sevdiği başka bir güçlü işarettir. Konuşurken gözlerinizin derinlerine bakarsa, genellikle daha derin bir ilişki kurmak ve size daha yakın kalmak istediği anlamına gelir.

O senin yanında duruyor. Kızlar sevdikleri erkeklere yakın kalmak isterler, çünkü bunu yaparak onlara rahatlık ve mutluluk hissi verir. Eğer bir kız senin yanında duruyorsa, bu genellikle onun yanında kendini güvende hissettiği anlamına gelir. Bu kesinlikle size vurulduğunu gösteren güçlü bir işarettir, çünkü kızlar normalde ilgilenmedikleri erkeklerle kendi aralarında bir mesafe tutarlar.

Sana dokunmak için bir neden bulacak. Kızlar, ellerine ve kollarına dokunarak karşı cinse olan sevgilerini ve ilgilerini göstermeyi severler. Yani, kolunuza dokunursa, o zaman emin olabilirsiniz ki, sizinle ilgileniyor.

Sizi tahriş eder. Cilve vermek her zaman fiziksel şekilde olmamalıdır, buraya kızın sizinle iletişim kurmak için kullandığı kelimeler ve yöntem de dahil edilebilir. Aslında, bir kız her zaman sizi güldürmeye ve sizinle iletişim kurmak için ciddi bir çaba sarfetmeye çalışıyorsa, bu gerçekten sizi sevdiğinin en belirgin işaretlerinden biridir.

Şakalarınızı seviyor (veya sık sık gülüyor). Sohbet zamanı veya şakalarınıza gülen bir kadın, sizinle birlikte olmaktan gerçekten hoşlandığının bir işaretini ifade eder!

Dikkatinizi çekmeye çalışıyor. Eğer kadın yanınızdan geçerken sizi süzüyorsa ve gülümserse, ve bunu yaparken tuvalete giderken yavaş hareket ederek uzun bir yol geçiyorsa, muhtemelen o sizin onu görmenizi istiyor. Kendi yolu ile giderken bir kaç kez tekrar sizin yanınızdan geçerse, o sizin dikkatinizi çekmek istiyor.

Size telefon numarasını sunuyor. Eğer bir kız seni seviyorsa, o zaman kendini sizin için kullanılabilir hale getirecektir. Ne zaman özgür ve boş olduğunu söyleyecek ve aynı zamanda sizi tekrar görme zamanının geldiğini size söyleyecektir. Ne yazık ki, çoğu kız erkekleri bir randevuya davet etmekten hoşlanmaz. Yani, bir kız sizinle bir ilişki kurmak istiyorsa, sizi bir randevuya davet etmek yerine, sonsuza kadar bekleyebilir, böylece ona yaklaşabilir ve ilk adımı atabilirsiniz.

Rate article