Azerbaycan’da yeni bir iPad sipariş etmek ne zaman mümkün olacak?

Teknoloji

14 Eylül 2021’de Apple, popüler ürünü iPad’i güncelledi. Bu ürün, her yerde çalışma, yaratıcı öğrenme ve iletişim için daha büyük fırsatlar yaratacaktır.
Uzun zamandır bir iPad almayı düşünüyorsanız, ürün sayısı sınırlı olduğu için şimdi yeni bir ürün sipariş edin.

Güçlü, hızlı ve çok işlevli.

Yeni 9. nesil iPad, güçlü bir A13 Bionic çip ile donatılmıştır. Bu çip, ürünü önceki nesle göre %20 daha hızlı hale getirerek daha fazla üretkenlik sağlıyor. En ağır uygulamalar veya oyunlar bile yeni iPad’de kolayca çalıştırılabilir. Cihaz 1 gün elektriksiz çalışabilmektedir.

Slide Over veya Split View özellikleri sayesinde yeni iPad kusursuz çok yönlülük sağlar. Bu özellikler, aynı anda birden fazla uygulamayla çalışmanıza ve hatta içeriklerinin yerini değiştirmenize olanak tanır. Birinci nesil Apple Pencil’ı destekleyen iPad, gümüş ve koyu gri olmak üzere iki renkte sunuluyor.

Yeni iPad’in yeni bir ön kamerası var. 12 megapiksel çözünürlüğe sahip geniş açılı matris, eskisinden daha net görüntüler çekmenizi sağlar. Ayrıca, çerçevede daha fazla nesne olduğu için grup özçekimleri veya video konferanslar yapmak daha kolay olacaktır.

İlk olarak 10.2 inçlik Retina iPad ekranında ortaya çıkan True Tone özelliği, ekranın rengini mekanın renk sıcaklığına göre ayarlıyor.

Video yapmak daha kolay. iPad Pro’nun iPad’de sunduğu Center Stage özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Bu seçenekle, FaceTime ve diğer harici uygulamalardaki görüntülü aramalar daha doğal ve eğlenceli hale gelir: Kamera, insanları ilgi odağında tutmak için otomatik olarak döner. Diğer kişiler sohbete katıldığında, kamera bu kişileri bulur ve onları sohbete eklemek için yakınlaştırır.

Yeni iPad, önceki nesle göre iki kat daha fazla belleğe (64 GB) sahiptir. Uygulamaları, kitapları, oyunları, fotoğrafları ve videoları depolamak için daha fazla alana ihtiyacınız varsa, 256 GB değişikliğini de seçebilirsiniz.

24 Eylül’den önce Azerbaycan’da yeni bir iPad sipariş etmek mümkündür. Ürünün fiyatı 869 AZN’den başlıyor.

Apple’ın resmi ortaklarının web siteleri aracılığıyla erken sipariş verebilirsiniz:

Ortakların listesi – ” Apple Store “, ” KontaktHome “, ” , Irshad Electronics “, ” Baku Electronics “, ” MyShops ” Mağazaları dahildir.

Rate article