Bilim-Teknoloji

BİMCELL Abone Sayısı 2017

BİMCELL Abone Sayısı 2017

BİMcell 2012’de faaliyete geçirdiği BİMcell adıyla Türktelekom un alt yapısını kullanarak hızla tüketicilere ulaştı ve abone sayısını 1 milyonun üzerine çıkardı.

Türkiye’deki  diğer operatörlerin aksine sadece ön ödemeli hat ile hizmet vermektedir. BİMcell ‘in perakende sektöründe uyguladığı yüksek indirim modelini BİMcell de de uygulayarak çok hızlı bir şekilde büyümeye başladı ekonomik paketleriyle tüketici dostu olmayı başardı ayrıca BİMcell kendi içinde konuşma ücretsiz dolasıyla daha çok bilinçli tüketiciler ve kendi arasında konuşanlar tercih etmekte.

BİMcell in büyümesi Türk insanının faydasına olacaktır çünkü sektördeki 3 şirket tüketicileri kıskaca alarak dolaylı dolaysız yollarla halkın cebini sömürmekte umarız BİMcell  hızla büyüyüp kendi alt yapısını da oluşturduktan sonra rekabet başlar ve biz halkında yüzü güler doya doya konuşuruz

 

Bir önceki yazımız olan Telsiz Kullanım Ücreti Türkcell-Vodafone-Türk Telekom başlıklı makalemizde özel iletişim vergisi kaç paraa, telsiz kullanım ücreti ve telsiz kullanım ücreti 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar:

Yorum Bırakın